ОПШТИНА ДРВАР ОБЈАВИЛА ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ОБНОВУ СТАМБЕНИХ ЈЕДИНИЦА

Обавјештавамо јавност да је општина Дрвар расписала Јавни позив расељеним лицима и повратницима за подношење захтјева за реконструкцију стамбене јединице у циљу повратка на подручје општине Дрвар.

Комисија за избјеглице и расељена лица БиХ донијела је Одлуку о избору приоритетних општина / градова по Јавном позиву за финансирање пројеката обнове и реконструкције стамбених јединица расељених лица и повратника из средстава за 2023. годину којом су средства у износу од 5.000, 00 КМ распоређена за финансирање пројекта обнове реконструкције ( 1) једне стамбене јединице на подручју општине Дрвар.

Општина Дрвар суфинансира пројекат у износу од 500, 00 КМ, а укупна вриједност пројекта износи 5.500, 00 КМ.

Текст Јавног позива можете пронаћи на веб страници општине Дрвар у дијелу Обавјештења / документи.

Образац Пријаве/ изјаве на Јавни позив може се преузети на инфо пулту у згради општине Дрвар или на страници општине Дрвар у дијелу: Обрасци захтјева.