ПОЧЕЛА ИСПОРУКА ПЛАСТЕНИКА ЗА 43 КОРИСНИКА

У склопу ИФАД-овог пројекта развоја руралних предузећа и пољопривреде ( РЕАДП) у општини Дрвар ових дана врши се испорука и монтажа пластеника за 43 корисника. Радници фирме ИТЦ Зеница д.о.о јуче су почели монтажу пластеника површине 100 метара квадратних са додатном опремом за наводњавање. Наредних дана очекује се завршетак радова.

Изабрани корисници пластеника овим пројектом добили су прилику да унаприједе пољопривредне капацитете, што ће им омогућити продужење вегетацијске сезоне и побољшање квалитета њихових производа.

Набавку пластеника по цијени од 3. 400 КМ извршио је партнер на пројекту ,, ОПЗ Агрисан ” Сански Мост, износ од 1.500 КМ суфинсиран је од стране ИФАД – овог пројекта развоја руралних предузећа и пољопривреде ( РЕАДП ), општине Дрвар у износу од 1.000 КМ, док је учешће корисника износило 900 КМ.